Поиск

Так званого «Міністра внутрішніх справ «ДНР» засудили на 12 років

Так званого «Міністра внутрішніх справ терористичної організації «ДНР» Олексія Дікія заочно засуджено до 12 років позбавлення волі.

Про це повідомила прес-секретар ГПУ Лариса Сарган.

У вівторок, 6 червня, колегія суддів Дзержинського міського суду Донецької області ухвалила обвинувальний вирок колишньому заступнику начальника управління – начальнику відділу боротьби з торгівлею людьми управління боротьби зі злочинами.

"Під час судових слухань встановлено, що у травні-червні 2014 року Олексій Дікій, порушуючи присягу працівника органів МВС України, разом із представниками терористичній організації «ДНР» брав участь у захопленні адміністративної будівлі УБОЗ в Донецькій області, що у місті Донецьку. Залишившись на тимчасово підконтрольній бойовиками території, міліціонер-зрадник безпосередньо став членом терористичної організації «ДНР» - зазначила вона.

У 2014 році його було призначено на посаду першого заступника "Міністра внутрішніх справ «ДНР». А вже на початку 2015 року, після присвоєння звання «Герой ДНР». Згодом Дікій зайняв посаду так званого «Міністра внутрішніх справ терористичної організації «ДНР».

Суд визнав Дікія винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України та заочно засудив до 12 років позбавлення волі.

Через те, що засуджений перебуває на тимчасово непідконтрольній українській владі території, його судили заочно.

Як повідомляв Соцпортал, ЗСУ показали відео, як дають відсіч бойовикам на Світлодарській дузі.

Комментарии