Поиск

Суд розглядатиме мою справу, не раніше, як за два роки – Добкін

«Близько двох років влада використовуватиме можливість, аби з мене знущатись. Адже розгляд моєї справи по суті, розглядатиметься не раніше як у 2019 році», – розповів народний депутат України Михайло Добкін в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі о 19:10 – 20:50) на телеканалі ZIK.

«Я розумів, що суд не закінчиться на мою користь і всі баталії навколо моєї справи триватимуть дуже довго. По суті суд розглядатиме справу не раніше, як за два роки. А за цей час скільки буде можливостей у влади, вона буде намагатись це використовувати для того, щоб постійно «вкручувати в мене голки», – сказав Добкін.

Нардеп вдячний тим людям, які підтримують його у складний час.

«Я дуже здивований, що велика кількість людей почала мене підтримувати серед тих, кого не знав, а якщо й знав, то у нас ніколи не було якихось дружніх стосунків. Я навіть не розраховував не те, що на їхнє співчуття у моїй ситуації, можливо й не потрібно, але людині все одно приємно, коли її підтримують. Зараз саме така активна підтримка. Можливо через те, що все змінюється у цьому житті», – прокоментував нардеп.

Добкін вважає, що став жертвою ігор влади. Тому його звинуватили у начебто економічному злочині.

«Коли стало відомо, що на хабарі взяли двох представників коаліції і є докази, то вже не можна було це приховувати від громадськості, тому що як було озвучено, там працювали і працівники Федерального бюро розслідувань. Тому треба було терміново знайти кандидатуру з опозиції, щоб врівноважити і показати, що крадуть не тільки представники теперішньої влади, але й злочинна, попередня. Не можна було брати якісь політичні статті, тому що було зрозуміло що це переслідування, тому оперлись на економічну, щоб врівноважити. Справа написана прокурорами фактично на коліні, і це видно у суді, адже вони не розуміють, як їм підвести доказову базу», – зазначив Добкін.

Комментарии