Створили їстівні пакети

  1. Главная
  2. Архив
  3. X-Files
  4. Створили їстівні пакети
08:45, 16.12.17
expres.ua

Учасники індійського стартапа EnviGreen розробили органічні пакети. Ззовні вони нічим не відрізняються від звичайних пакетів, хоч складаються з натурального крохмалю і рослинних олій.

Пакети екологічно-чисті, їх навіть можна їсти, пише expres.ua. Такий пакет розкладається за 180 днів, у воді кімнатної температури менш ніж за добу, а в киплячій - всього за 15 сек.

-Ми не використовуємо жодних хімічних сполук. Навіть для друку застосовуємо натуральні барвники, - зазначив Ашватх Хедж, який створив ці пакети.

На заводу в Бангалорі щомісяця виготовляють близько тисячі метричних тонн екологічно-чистих "пластикових" мішків. Один такий коштує приблизно на 35% дорожче, ніж звичайний.

Хімікат бісфенол-А, який застосовують для виготовлення пластикових пляшок та упаковок для їжі, може передаватися від матері до дитини через плаценту і молоко. Як показав експеримент, у кролиці-матері, якій щодня вводили близько 200 мг бісфенолу-А, народжується плід із синдромом дірявого кишечника і одноманітною кишковою флорою, що вказує на хронічні захворювання.

Як повідомляв Соцопртал, вчені відновили вигляд святого Миколая.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости