Стало відомо, хто з нардепів найчастіше прогулює засідання Ради

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Стало відомо, хто з нардепів найчастіше прогулює засідання Ради
10:08, 14.07.17
Україна 112

Генеральний директор комітету виборців України Олексій Кошель розповів, що під час 6-ої сесії парламенту 49 депутатів пропустили понад 90% голосувань.

Про це повідомляє 112 Україна.

" У своєму дослідженні ми показуємо, що майже половина парламенту не допрацьовує. За нашими цифрами, 49 депутатів працюють у форматі "мертвих душ", вони пропустили понад 90% голосувань, тобто працюють лише формально. 139 депутатів взяли участь у менш ніж 50% засідань. 45% парламенту працює у півсили", - зазначили в КВУ.

Також Кошель відзначив, що в парламенті були присутні на засіданнях тільки 335 депутатів у середньому.

"Якщо привести до спільного знаменника всі дні сесійних засідань, то ми бачимо, що в парламенті були присутні на засіданнях тільки 335 депутатів у середньому. Це низькі показники. Вони показують необхідність як внутрішньої парламентської реформи, так і підвищення дисципліни самих фракцій, а також зміну позицій виборців, які повинні оцінювати політичні сили політики за роботою у парламенті", - додав гендиректор КВУ.
"Серед тих депутатів, які пропустили понад 90% засідань, ми бачимо прізвища братів Добкіних, Шуфрича, Льовочкіна, і, на жаль, також політиків нової генерації: Яроша, Семенченка, Парасюка, Чепиногу", - повідомив Кошель.

Щодо аналізу роботи лідерів фракції гендиректор КВУ зазначив:

"Ми також проаналізували роботу лідерів фракцій. За нашими дослідженнями лідер фракції "Опозиційного блоку" Вілкул пропустив 98% голосувань у парламенті. Це надзвичайно велика цифра. Також негативні цифри щодо Юлії Тимошенко. Як народний депутат, вона пропустила 82% голосувань. Ляшко пропустив 46% голосувань. Березюк – пропущено 32%, Бурбак – 30%, Герасимов – 17%", - прокоментував Кошель.

Як повідомляв Соцпортал, Добкіна позбавили депутатської недоторканності і дали згоду на арешт.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости