Поиск

Стало відомо, хто став першим у світі біткоіновим мільярдером

Першими в світі біткоіновимі мільярдерами стали близнюки-брати Тайлер і Кемерон Уінклвосс, пише британська газета The Telegraph. Вони звинувачували Марка Цукерберга в тому, що він вкрав у них ідею Facebook.

Уінклвосс купили біткоіни на гроші, виграні у Цукерберга в суді. У 2008 році він виплатив їм $65 млн в рамках мирової угоди, а в 2013 році вони купили криптолювалюту на $11 млн, коли один біткоін коштував $120. Станом на 2 грудня 2017 року курс біткоіна становив $10,9 тис.

-Вважається, що це перший мільярд, зароблений на криптовалютних інвестиціях, знаковий момент для спірного активу, - сказано в матеріалі.

За даними Telegraph, брати Уінклвосс володіють приблизно 1% всіх біткоінів у світі. Їх стан оцінюється приблизно в 100 тис. біткоінів.

Близнюки Уінклвосс вже відкрили власну онлайн-біржу і венчурний фонд. "Ми ніколи не продавали біткоіни, ми вклалися на довгі роки", - говорив Кемерон Уінклвосс в 2015 році.

Іншим володарем більше $1 млрд в біткоінів є засновник криптовалюти, людина, що ховається під псевдонімом Сатоші Накамото.

Як повідомляв Соцпортал, російський мільярдер помер у ОАЕ.