Поиск

Сьогодні гарячу воду відключать ще в трьох районах Києва

З 18 квітня "Київенерго" починає гідравлічні випробування тепломереж у Святошинському, Голосіївському та Солом'янському районах столиці, а також продовжує їх в Подільському і Оболонському районах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

На час випробувань у частині жителів цих районів буде відсутній гаряча вода.

З 18 по 27 квітня випробування будуть проводитися від станції теплопостачання "Біличі" та районних котелень "Теремки" та "Мінська". У зв'язку з цим від гарячого водопостачання відключать 233 житлових будинки, 9 лікувальних установ, 12 дитячих садків, 11 шкіл і 65 відомств в Святошинському районі; 80 житлових будинків, 2 лікувальні заклади, 6 дитячих садків, 4 школи і 22 відомства в Оболонському районі; 5 житлових будинків та 4 відомства в Подільському районі; 29 житлових будинків, 3 дитячих садка, 2 школи, 6 відомств в Голосіївському районі.

З 19 квітня по 2 травня тепломереж Випробування Будуть від Проводити районної котельні "Микільська Борщагівка". Тут від гарячого водопостачання відключать 511 житлових будинків, 6 лікувальних установ, 35 дитячих садків, 22 школи, 140 відомств в Святошинському районі, а також в 4 житлових будинки і 4 відомства в Солом'янському районі.

Як повідомляв Соцпортал, у декількох столичних районах відключать гарячу воду.

Комментарии