Поиск

Російський журналіст розповів, які цькування йому довелося пережити

Російський журналіст, видавець журналу Мистецтво війни Аркадій Бабченко розповів, що йому довелося пережити багато цькувань.

Журналіст вирішив покинути Росію, коли зрозумів, що його життю загрожує небезпека.

Інформація - така штука, що її не можна зберігати в закупореній скляній банці. Все одно просочується. Хтось десь щось комусь сказав. Хтось десь щось почув. Хтось став свідком розмови за сусіднім столиком у кав’ярні (це, до речі, реальний випадок, один раз мене попередили про інтерес до моєї персони з боку, скажімо так, іррегулярних формувань саме таким чином). Іноді, буває, ця інформація навіть доходить до тих, кому вона потрібна.
Інформація про підготовку цькування дійшла до мене з кількох джерел. Мені було сказано, що будуть відпрацьовувати мене і Божену Ринську. За пост у Facebook. З неправильною образою. Відпрацьовувати з усіх гармат. Через два дні. Із залученням Life, Першого каналу та ін. Але «заходів фізичного впливу» поки, начебто, не планується. Я посміхнувся. На чорта лисого я кому потрібен? Вийшло все точнісінько так, як і попереджали. Як по писаному.
Це не було найперше цькування, яке влаштовували щодо мене, все це триває вже роками, за які чого тільки не було: і стеження, і амбалів у під'їзді, і кримінальних справ, і фільмів про «сімнадцять друзів хунти», і того ж цькування - але цього разу воно було найпотужнішим. Найконцентрованішим. Людині сторонній важко повірити, що проти якогось блогера можуть бути залучені такі ресурси. Депутат Мілонов, сенатор Клінцевич, липові підроблені штрафи, навіжені з НВР, ольгинські боти, Московський комсомолець, Комсомольська правда, «розстріляти як скажених собак», законопроекти про кримінальне переслідування за недостатню скорботу та інше, та інше, та інше. Протистояти такому потоку лайна неможливо. Вся я ідіотія звідси, зовні, здається тим, чим вона і є насправді. Ідіотією Наступний раз був на початку лютого. Тут вже була конкретика. Названо дати. Будь обережний. Готуються провокації. Під провокаціями маються на увазі «вже будь-які провокації». Цього разу я вже не посміхався,

- розповів журналіст.

Як повідомляв Соцпортал, Росія перетворюється у failed state.