Поиск

Прорив труби біля Оcean Plaza: що відомо на даний час

За фактом аварії тепломережі біля ТРЦ Ocean Plaza розпочато кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

У поліції уточнили, що всього постраждало 10 осіб, з яких сім досі в лікарнях.

На місці пориву тепломережі на вулиці Антоновича працюють триаварійно-відновлювальні бригади «Київтеплоенерго», задіяна спецтехніка.

Про це повідомили у комунальному підприємстві «Київтеплоенерго».

Під час ремонтних робіт буде замінено всю ділянку пошкодженого трубопроводу довжиною 23 м на проїжджій частині.

Зварювальні роботи будуть завершені вночі, після чого розпочнеться відновлення асфальтного покриття. За попередньою інформацією, транспортний рух вулицею Антоновича відновлять орієнтовно у другій половині середи, 15 січня.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я м. Києва, у медичних закладах столиці перебувають 5 осіб, постраждалих унаслідок витоку теплоносія.

Чотири людини – 3-є чоловіків та 1 жінка знаходяться в Опіковому центрі у стані середньої важкості. Попередньо медики класифікують їхні опіки як поверхневі. Ще одну жінку госпіталізовано до Обласної лікарні.

Усього, за інформацією Департаменту охорони здоров’я, за медичною допомогою звернулося 11 осіб. 6 із них госпіталізації не потребували. Кожному надано медичну допомогу та рекомендоване подальше амбулаторне лікування.

Нагадаємо, що пошкодження тепломережі сталося увечері 13 січня у Голосіївському районі столиці. Фахівці КП «Київтеплоенерго» цілодобовопрацюють над ліквідацією його наслідків.

Магістральна мережа, на якій стався порив, була збудована в 1987 році. Влітку, під час гідравлічних випробувань, пошкоджень виявлено не було.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Комментарии