Поиск

Про домагання Пласідо Домінго розповіли ще 11 жінок

Раніше його звинувачували в харасменті дев'ять жінок

Ще одинадцять жінок звинуватили оперного співака Пласідо Домінго в харасменті. Чергове розслідування про це випустило агентство Associated Press. Нагадаємо, що в серпні про домагання з боку артиста, які відбувалися з 80-х років, розповіли дев'ять осіб.

У новому розслідуванні своєю історією поділилася американська співачка Анджела Тернер Вілсон, яка виступала у Вашингтонській національній опері в 1999-2000 роки. Вона розповіла, що одного разу під час підготовки до виступу в гримерці Домінго підійшов до неї, просунув руки під одяг і взяв її за оголені груди, зробивши їй боляче. Співак неодноразово запрошував Вілсон до себе додому або на вечерю, а перед одним з виступів зажадав від неї поцілунок.

Мелінда Маклейн, що займалася адміністративною роботою в Лос-анджелеської опері в 1986-1987 роках, а також працювала в Гранд Опері Х'юстона, розповіла, що намагалася ніколи не залишати молодих співачок наодинці з Домінго в репетиційних приміщеннях і спеціально призначала йому в якості костюмерів чоловіків. Крім того, щоб уникнути інцидентів на корпоративних вечірках, Маклейн запрошувала на них дружину артиста Марту.

Кілька людей, які працювали в оперному театрі Лос-Анджелеса, зізналися, що навіть його керівництво знало про неналежну поведінку Домінго. Одна зі співробітниць розповіла, що жінок намагалися не залишати в гримерках наодинці з артистом в 2016-2017 роках. Інша також додала, що співак міг цілувати жінок в губи. Багато з оповідачів попросили агентство про анонімність, так як зараз працюють в оперній сфері.

Тим часом прес-секретар співака Ненсі Зельцер зазначила, що кампанія, яку почали Associated Press, «неточна» і «неетична» і спрямована на те, щоб «очорнити» Домінго.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии