Працівників "Укртрансгазу" звинуватили в розтраті сотень тисяч держкоштів

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Працівників "Укртрансгазу" звинуватили в розтраті сотень тисяч держкоштів
11:33, 26.04.17
Україна 112

Генеральна прокуратура України (ГПУ) отримала доступ до документації філій ПАТ "Укртрансгаз" в рамках розслідування розтрати в особливо великих розмірах.

Про це свідчать два рішення Печерського суду Києва від 19 квітня 2017 року.

"Під час аналізу фінансово-податкової звітності встановлено, що після того, як на розрахункові рахунки ПП "Лимик" надійшли грошові кошти за виконані роботи від УМГ "Київтрансгаз" і УМГ "Черкаситрансгаз" ПАТ "Укртрансгаз", частину отриманих коштів було перераховано на розрахункові рахунки підприємства з ознаками "транзитності" - ТОВ "Буднафтогазпром" (код ЄДРПОУ 39946410), яке в свою чергу переказало кошти на розрахункові рахунки підприємств з ознаками фіктивності", - говориться в документі.

Так встановлено, що філією УМГ "Київтрансгаз" УМГ "Черкаситрансгаз" протягом 2016 року проведено ряд держзакупівель послуг (ремонт пунктів вимірювання витрати газу) у компанії ТОВ "Лимик" на загальну суму 90 млн гривень.

Згідно з другим рішенням суду, ГПУ розслідує також закупівлю "Київтрансгазом" та "Харьковтрансгазом" протягом 2016-2017 років робіт по ремонту будівель і споруд виробничого призначення в компанії "Скай Сіті Буд" на загальну суму 7,28 млн гривень і компанії "Техпромсервіс ЛТД" на загальну суму 45 млн гривень.

Після розрахунку замовника з виконавцем частина грошей пішла на рахунки транзитної "Модуль проект", а звідти на фіктивні структури.

В обох випадках схема виведення коштів була аналогічною. Загалом згідно з матеріалами справ, генпрокуратура підозрює підприємства "Укртрансгазу" в розтраті понад 140 млн гривень державних коштів при закупівлі робіт з ремонту будівель і споруд, а також пунктів вимірювання витрати газу.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві в дитячому садочку пролунав вибух.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости