Поиск

Поліція перекрила потік наркотиків з Китаю

Працівники харківської поліції перекрили канал постачання наркотичних засобів та психотропних речовин з КНР, зупинивши незаконну діяльність 20-річного молодика.

Правоохоронці виявили наркотики в ході обшуків в будинку підозрюваного.

В одному з приміщень було виявлено спеціально обладнане місце для вирощування та виготовлення нарковмісних рослин, наркотичних засобів і галюциногенних речовин.

Під час обшуку виявлені 25 рослин коноплі різного розміру, що вирощувались в горщиках для квітів, близько 80 грамів рослинної речовини в сухому, частково подрібненому стані, 14 контейнерів з речовиною рослинного походження, схожою на галюциногенні гриби, загальною вагою близько 600 грамів.

Також у приміщенні знаходились електронні ваги, скляні колби, два саморобні пристрої, сосуд для вживання канабісу шляхом паління, сито з залишками рослинної речовини, лупу, фітолампи, комп’ютерний блок живлення зі світодіодами, вентилятор.

Встановлено, що молодчик через мережу Інтернет налагодив канал постачання з КНР до Харкова інгредієнтів для вирощування та виготовлення в домашніх умовах за допомогою спеціального обладнання наркотичних засобів та психотропних речовин.

Як повідомляв Соцпортал, СБУ перекрила величезний контрабандний канал з РФ

Комментарии