Поиск

Поліцейський гелікоптер Авакова виявився повністю незаконним

Орендований Нацполіцією гелікоптер у Києві прийняли з цілим рядом порушень законів України.

Про це повідомив Олексій Тамразов у Facebook.

Він зазначив, що крім завищеної ціни в 200-300 доларів на годину, виявилося, що весь "піар хід" - суцільне порушення закону.

"Компанія ТОВ "Лєйка студія фото продакшн" з якої ГУНП Києва уклали в терміновому порядку договір - не має право надавати комерційні послуги на ринку авіаперевезень. Дана діяльність підлягає ліцензуванню і для цього повинна мати "сертифікат експлуатанта"", - зазначив він.

За його словами, такої компанії немає в переліку авіакомпаній, які мають діючий сертифікат експлуатанта станом на 28.02.2017

Також він додав, що модифіковано гелікоптер також з порушеннями.

"Все навісне обладнання, яке ми можемо побачити на відео і фото вертольота (камери і антени) - заборонені до самостійної установки. Це може робити тільки завод виробник або організації, що мають право розробити таке доопрацювання, випробувати його і тоді видати додаток до сертифіката, схвалений авіаційним керівництвом країни реєстратора", - пише він.

Тамразов запропонував главі Мінінфраструктури Володимиру Омеляну заборонити польоти гелікоптеру та провести відповідне розслідування.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві "тітушки" та поліція влаштували рейдерське захоплення відомого фітнес-центру

Комментарии