Поиск

У Києві сьогодні під Верховною Радою молодь закликала владу звернути увагу на скрутну екологічну акцію в Україні. Організатори акції переконані, що для країни вкрай необхідно провести реформи в сфері екології для попередження критичної ситуації.

Про це повідомляє кореспондент Соцпорталу.

В акції приймали участь молодіжних організацій партій "Самопомочі" та ДемАльянсу.

В 2017 році Кабмін затвердив "Національну стратегію управління відходами в Україні до 2030 року", проте як переконують учасники акції, реальних кроків для покращення екологічної ситуації зроблено не було.

Організатор акції та голова молодіжного крила "Самопомочі" Олександр Воробйов наголошує, що ситуація наразі є критичною:

- Кабмін затвердив рік тому стратегію управління відходами, але вона несе суто декларативний характер. Влада послідовно відтягує реальне кроки по вирішенню проблем. В цей час українська екологія потерпає від хаотичної вирубки лісів, незаконного видобутку бурштину, ситуації з лісами в Карпатах, утилізацією батарейок та багато іншого.

Учасники акції переконані, що Верховна Рада має змусити український уряд повернутись до впровадження вже прийнятої стратегії.

Загалом, за даними екологів, ситуація з відходами в Україні є критичною, звалища переповнені, а чиновники наголошують на начебто відсутності належного фінансування. В Україні всього звалища займають близько 260 тисяч гектарів.

- Це за площею більше ніж Люксембург! - емоційно розповідає один з учасників заходу.

Нагадаємо, під ВР проходить акція за виборчу реформу.

Комментарии