Поиск

Під Києвом загубили і знайшли ручну косулю

У селі Підгірці що на Обухівщині серед ночі на подвір’я зайшла козуля. Про це повідомила Київська команда порятунку тварин, передає місцева група Новини Обухова і краю.

- Ліс від будинку знаходився на великій відстані, крім того, козуля чомусь не дуже боялася людей і навіть підходила до деяких сама, тому в ліс її відпускати було небезпечно. За допомогою великих сачків козулю вдалося відловити, потім їй вкололи снодійне і відвезли в Національний Парк Межигір’я, де випустили в великому вольєрі, спеціально побудованим для козуль, - відзначили журналісти Обухів Online.

За їх інформацією подальшою її опікою буде займатися біолог-методист Сергій Григор’єв.

- Величезне спасибі Kyiv Animal Rescue Group за чергове врятоване життя! Вчора, під покровом ночі в Межигір’ї була привезена самка козулі. Попереду на неї чекає карантин.- сказав він.

На запитання чому козуля так не боїться людей, біолог відповів, що для нього це загадка.

- Це вже друга козуля з такою поведінкою, яка потрапила до нас, - відзначив він.

Втім, згодом у тварини знайшлися господарі.

- Цю козулю звуть Капітошка, вона наша, з маєтку у Дмитровичах. Вона абсолютно ручна, ми її викормили з козеняти, викупили у циган. Вона мабуть злякалася собак та перепригнула паркан і втікла, а ми зранку шукали її по всьому селі... Я дуже рада що вона потрапила до небайдужих господарів, а не мисливцям на обід! Обов'язково поїдемо у Міжгір'я, провідаємо тваринку. Дякуємо за гарні новини! - написала у коментарі на сторінці Хронік міста Світлана Сікорська.

Комментарии