Поиск

Під Києвом чоловік вдарив патрульного поліцейського по голові

На одній з вулиць Борисполя нетверезий чоловік спершу почав хапати патрульного поліцейського за одяг, а згодом, коли його доставили до райвідділу, два рази вдарив патрульного по голові.

Під Києвом чоловік вдарив патрульного поліцейського по голові

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі Патрульної поліції Борисполя.

Екіпаж патрульних отримав виклик від небайдужого громадянина про те що у Борисполі на вулиці Київський Шлях перебувають дві особи в нетверезому стані та чіпляються до перехожих. На місці виклику інспектори виявили двох чоловіків: 38-річний та 40-річний громадянин, які знаходились в стані алкогольного сп’яніння.

Під час спілкування з охоронцями порядку, один з громадян, почав поводити себе агресивно та висловлюватись в бік поліцейських нецензурною лайкою. На зауваження та законну вимогу інспектора припинити правопорушення не реагував та почав чіплятися за формений одяг.

Внаслідок чого до громадянина було застосовано фізичний вплив, згідно ч.1 ст. 44 ЗУ «Про Національну поліцію» та відповідно до ч.3 п.1.г ст.45 ЗУ «Про Національну поліцію» застосовано спец. засіб, а саме, кайданки. Правопорушника інспектори доставили до Бориспільського відділку поліції.

Під час оформлення адміністративних матеріалів правопорушник продовжував поводити себе агресивно та завдав два удари в голову патрульному.

Внаслідок чого порушник отримав від інспекторів два протоколи: за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та за ст.185 КУпАП ( злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського).

Нагадаємо:

Комментарии