Поиск

Перша конференція проти насильства #MeToo проходить в Ісландії

Вона повинна зібрати близько тисячі жінок

Прем'єр-міністр Ісландії Катрін Якобсдоуттір організувала першу міжнародну конференцію #MeToo, присвячену боротьбі з насильством. Захід стартував у Рейк'явіку у вівторок, 17 вересня, і триватиме до четверга. Конференцію обіцяють відвідати близько восьмисот учасників, в якості спікерів виступлять вісімдесят людей - серед них прес-секретар ООН по боротьбі з сексуальними домаганнями Пурна Сіна, американська правозахисниця Анджела Девіс, співзасновниця Партії рівноправності жінок у Великобританії Кетрін Майер та інші.

У числі учасниць будуть жінки з інвалідністю, мігрантки і молодший медичний персонал. На конференції планується обговорити вплив руху #MeToo на світ.

«Він виявив безліч випадків сексуальних домагань в масштабах епідемії, яким піддаються жінки в усьому світі. Ми повинні заради всіх них, жінок, які не можуть висловитися, і майбутніх поколінь домогтися змін, щоб реальність, відкрита нам #MeToo, скоріше залишилася лише в підручниках історії», - сказала Якобсдоуттір The Guardian.

Вона зазначила, що мета конференції - розширити розмову і вислухати тих, «чиї голоси ще не були почуті», в тому числі жінок, які через низьку робітничу кваліфікації не можуть розповісти про випадки насильства.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии