Поиск

На станції метро "Поштова площа" відкрили фотовиставку

13 липня на станції метро «Поштова площа» у Києві відкрили виставку про чемпіонів, які живуть у кожному з нас. Міністерство молоді та спорту України, КП «Київський метрополітен» та Благодійний фонд «Спорт заради миру» – презентували проект про здобутки кращих спортсменів країни з неолімпійських видів спорту та на підтримку здорового способу життя.

Фотовиставка «Чемпіон у кожному. Всесвітні Ігри 2017», символізує можливість кожного досягати успіхів, як у спорті так і в житті загалом! На світлинах представлені спортсмени національної збірної України, які будуть представляти країну на X Всесвітніх іграх в місті Вроцлав (Польща) у період з 20 по 30 липня 2017 року.

Фотовиставка відкривалась ранковою спільною зарядкою — Руханкою у якій взяли участь команда Міністерства молоді та спорту, КП «Київський метрополітен» та гості виставки.

«Всесвітні ігри є міжнародною спортивною подією, що об’єднує спортсменів найвищого рейтингу всього світу. В Іграх беруть участь тільки ті спортсмени, які лідирують у світових рейтингах. Національна збірна команда України у складі з 80 спортсменів із 20 видів спорту виборола право представляти кольори нашого прапора на Х Всесвітніх іграх. Це велика міжнародна подія, яка пропагує силу, витривалість, здоров’я, активний спосіб життя тощо. Проведення даної виставки є стимулом для наших спортсменів підкорювати міжнародні п’єдестали та головне нести спорт, заняття фізичною культурою в маси», - зазначив Заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович».

Завдяки таким проектам спортсмени відчувають реальну підтримку своїх вболівальників та натхнення для перемог. В той же час для наших пасажирів такі виставки – мотиватор дбати про своє здоров’я вже сьогодні та дізнаватися більше про розвиток професійного спорту», - переконана радник начальника Київського метрополітену Наталка Макогон.

Виставка «Чемпіон у кожному. Всесвітні ігри 2017» проводиться на підтримку національної збірної України на змаганнях у м. Вроцлав та заохочення киян і гостей столиці до заняття спортом та здорового способу життя.

«Сьогодні маємо честь презентувати відкриття другої частини нашої фотовиставки. Було змінено формат проведення відкриття, важливим було зробити його не тільки інформативним, але й емоційним, подарувати гарний настрій всім присутнім, таким чином нам вдалося надати цій події динамічності. Дуже тішить, що на відкриття завітала велика кількість людей і нам вдалося поєднати одразу дві події: нашу яскраву та жваву Руханку і презентацію світлин спортсменів української збірної, яка буде виборювати перемогу для України», - каже директор Благодійного фонду «Спорт заради миру» Наталя Мартіашвілі.

Комментарии