Поиск

На «острів свободи» впав метеорит

Падання метеориту спровокувало вибух від якого, на щастя, ніхто не постраждав. При цьому, вчені припускають, що на Кубу могло впасти два метеорита.

На «острів свободи» впав метеорит

Про це повідомляє Укрінформ, передає Соцпортал.

Влада Куби повідомила про те, що на територію країни упав метеорит спровокувавши загадковий вибух, який спершу розцінили, як можливу авіакатастрофу.

Як зазначає агенція Prensa Latina, на місці інциденту працюють спеціалісти, які вже знайшли кілька уламків метеорита, розмір яких досягає близько 20-30 сантиметрів у довжину. Постраждалих і руйнувань внаслідок падіння метеорита біля міста Віньялес провінції Пінар-дель-Ріо немає.

Експерти припускають, що на територію Куби могло впасти два метеорити. Міністр науки, технології та охорони навколишнього середовища Куби Ельба Роса зазначила, що фахівці зараз розслідують падіння метеорита на заході країни і у передмісті Матансаса.

- Команда експертів Інституту геофізики і астрономії та офісу геології провінції Пінар-дель-Ріо перебуває у Віньялес, щоб науково підтвердити можливе падіння метеорита. Аналогічне явище розслідується у місті Матансас, - зазначила міністр.

Нагадаємо:

Комментарии