Поиск

На "Книжковому Арсеналі" обрали найкрасивішу книгу України

VIII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", Goethe-Institut в Україні та культурно-видавничий проект "Читомо" за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку, фонду Buchkunst та Wacom Україна визначили переможців конкурсу на найкращий книжковий дизайн 2018 року.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Перше місце та Гран-прі конкурсу "Найкращий книжковий дизайн–2018" здобула книга "Я так бачу" (Видавництво Старого Лева, автори та дизайн: Романа Романишин, Андрій Лесів, творча майстерня Аґрафка). Друге місце посіла "Книга-мандрівка Україна" (видавництво #книголав, автор: Ірина Тараненко, дизайн: Юлія Курова, Марта Лешак та креативна агенція Green Penguin). Третє місце дісталося книзі "Катерина Лесів. Колискова 1" (видавництво "РОДОВІД", дизайн: Катерина Лесів).

До списку конкурсу увійшли 15 видань. Вони будуть представлені в рамках колекції "Найкрасивіші книги світу", яка презентується на Франкфуртському та Лейпцизькому книжкових ярмарках.

Нагадаємо, що до 22 травня українські видавництва могли подавати на конкурс книжки, створені українськими дизайнерами або ілюстраторами та надруковані в період із квітня 2017 року до травня 2018 року. Цього року на участь у конкурсі було подано 120 книг, 98 з яких були допущені до оцінювання.

Соцпортал повідомляв, у КМДА пояснили, навіщо підвищують ціну на проїзд у транспорті.

Комментарии