Поиск

Лікарі визначили найшкідливіший напій для серця

Вчені з Стелленбоського університету в ПАР зробили висновок про те, що двох банок газованої води в тиждень достатньо, щоб опинитися потенційною жертвою серцевих захворювань та інсульту. Газовані напої переповнені цукром – в цьому головна загроза для здоров'я, пов'язана з їх вживанням, вважають фахівці.

Дослідники провели випробування, які показали, що після десяти тижнів регулярного вживання газованої води в організмі вже стають помітні негативні зміни.

-Більшість людей думають, що вони можуть уникнути ризиків для здоров'я, вживаючи дієтичні версії газованих напоїв, але було доведено, що використовуються в цих напоях штучні підсолоджувачі також завдають шкоди здоров'ю, – констатували автори.

Експерти відзначили: надлишок цукру в раціоні став одним з наймасовіших явищ в харчуванні людей протягом останніх декількох десятиліть. Хоча про шкоду підсолоджених напоїв широко відомо, їх споживання все одно неухильно зростає серед всіх вікових груп по всьому світу, висловилися медики. Але саме це, за їхніми словами, є головним фактором ризику розвитку захворювань.

Вчені з Стелленбоського університету застерегли про те, що двох банок газованих напоїв на тиждень вистачає, щоб виросли ризики діабету, гіпертонії, серцевих порушень, інсульту.

Як повідомляв Соцпортал, вчені заявили, що самотність покращує здоров'я.