Поиск

Легальна та безпечна робота для українців у Польщі

Масовий виїзд українських працівників до Польщі, який спостерігається останніми роками, продиктований конкретними причинами - високими рівнем зарплат в цій країні, який коливається в районі тисячі доларів навіть за некваліфіковану працю без досвіду роботи. Звичайно, коли різниця в окладі на аналогічній посаді в Україні відрізняється в рази, то можливість заробити пристойні гроші, нехай навіть і далеко від рідних, стає для багатьох привабливим варіантом.

Робота в Польщі часто розглядається як тимчасовий захід, коли робітник планує накопичити певну суму для купівлі машини, нерухомості, оплати навчання для дітей чи іншого значного капіталовкладення. Особливо це актуально для сезонних аграрних робіт. Втім, багато хто розглядає варіант зайнятості, як можливість "зачепитись" та залишитись у Польщі надовго, чи, перевезти родину, назавжди. Такий варіант може бути цікавим для висококваліфікованого персоналу - лікарів, працівників ІТ-індустрії, власників бізнесу, який може функціонувати у будь-якій країні. Тенденції польського ринку нерухомості, відповідно до якого українці серед іноземців стали найбільш активними покупцями будинків у цій країні, свідчить про конкретні наміри великої кількості наши співвітчизників.

В той же час для багатьох перешкодою для зайнятості в Польщі є страх невідомого та, перш за все, соціальної незахищеності. В ЗМІ з'являлось немало повідомлень про травматизм на роботі, який навіть призвів до каліцтва, про невиплату зарплат, неможливість внести відпрацьовані у чужій країні роки до пенсійного стажу і так далі. І всі ці побоювання є виправданими, коли мова йде про нелегальну зайнятість. Особливо у іншій державі, коли найманий працівник стає цілком беззахисним. В той же час сайт work-garant.com пропонує цілком безпечні вакансії у Польщі, оформлення на які відбуватиметься відповідно до законодавства та зі збреженням всіх прав та гарантій працівника.

Завдяки зручному фільтру працівник може одразу вибрати бажаний рівень зарплатні, кваліфікації і сферу. Це може бути ІТ, промислове виробництво, будівництво, легка промисловість, сільськогосподарські роботи, сфера обслуговування, виробництво харчових продуктів, хімічне виробництво, співробітники готельного і ресторанного бізнесу і так далі. Вибір можливий для чоловіків, жінок і сімейних пар, а майже всі посади відкриті для осіб віком від 18 років і до пенсійного.

Такий підхід дозволяє користувачам work-garant.com знайти гідну роботу з високим рівнем оплати та отримати значний дохід та досвід роботи у європейській компанії зі збереженням всіх прав і гарантій найманого працівника.

Комментарии