Поиск

Крим "майданить" проти пенсійної реформи Кремля

В окупованому Росією Криму пройшли кілька мітингів проти схваленої Кремлем пенсійної реформи, яка передбачає підвищення віку для виходу на пенсію.

Так, 22 липня мітинг пройшов у Феодосії, у якому брали участь комуністи, представники ЛДПР і пересічні мешканці міста. Мітингувальники вимагали відставки прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, а пенсійну реформу називали "політикою геноциду".

- Два тижні тому проклята орда єдиноросів "державної ради Криму" схвалює пенсійний геноцид, що просувається Медведєвим. Проклята орда депутатів-єдиноросів два дні тому в першому читанні приймає цей вовчий, антинародний, антиконституційний законопроект. Влада Медведєва ненавидить власний народ, вони роблять все, щоб ми швидше потрапили в труну, - заявив на мітингу перший секретар кримських комуністів Сергій Богатиренко.

За пару днів до цього, 20 липня, мітинг проти пенсійної реформи пройшов і в Севастополі. Мітингувальники прийняли резолюцію з вимогою відкликати закон про реформу і проханням втрутитися президента РФ Володимира Путіна. Ще на початку липня подібний мітинг пройшов також в Сімферополі.

Нагадаємо, хлопчик вирішив покататися на саморобному плоту і втопився.

Комментарии