Київрада думає над тим, чи не створити школу для незрячих

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. Київрада думає над тим, чи не створити школу для незрячих
17:57, 22.02.17
UNN

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати погодили проект рішення щодо створення комунального закладу “Київська школа незрячих”. Про це повідомили у прес-службі Київради.

Планується, що “Київська школа незрячих” належатиме до сфери управління Департаменту соціальної політики КМДА. Відповідно, фінансування даного закладу здійснюватиметься за рахунок бюджетних коштів, передбачених бюджетом міста для головного розпорядника на відповідний рік.

“Коли незрячий, скажімо, вступає до вищого навчального закладу, то перепон, як правило, не буває. Складай успішно вступні екзамени і здобувай освіту. Колізії починаються при працевлаштуванні. Роботодавці віддають перевагу здоровим людям. Ідея роботи закладу – не просто адаптувати людину з інвалідністю до соціального життя, а допомогти їй бути конкурентними на ринку праці. Маємо на увазі не тільки енциклопедичні знання людини, але й її мобільність та комунікабельність, вміння самостійно та швидко вирішувати складні завдання. Словом, володіти усім арсеналом повноцінного працівника”, – зазначив суб’єкт подання даного рішення, депутат Київради Олександр Пабат.

Передбачається, що “Київська школа незрячих” забезпечуватиме інтеграцію незрячих у суспільство шляхом їх фізичної, психологічної, соціально-побутової та професійної реабілітації.

Відповідний проект рішення також сьогодні погодила постійна комісія Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту. Розглянути документ мають ще на пленарному засіданні КМР.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне