Поиск

Київенерго подало в суд на 2 тисяч киян за борги

ПАТ "Київенерго" передало до суду близько 2 тисяч справ щодо боржників з початку року. Про це повідомляє прес-служба компанії у Facebook.

"З початку 2017-го року ми передали до суду близько 2 тисяч справ боржників. З них вже задоволено 436 на загальну суму понад 10 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що днями відключили від електропостачання мешканку будинку на вулиці Дорогожицькій, 15.

"На момент відключення її борг перевищував 22 тисячі гривень. Накопичувався він протягом 13 років. Жінка роками не платила за електроенергію. Скажімо, в 2010 році оплатила лише три рахунки, потім три роки не платила взагалі, 616 гривень сплатила у 2014-му і нічого – у 2015-му", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що за цей час електропостачання їй відключали 60 разів, однак жінка щоразу наймала електриків, які повертали їй світло.

Оскільки жінка продовжує накопичувати борги, електропостачання її квартир знову припинили.

"Щоразу реакція на попередження агресивна й непередбачувана. Зараз справа цієї злісної боржниці знаходиться у суді. Якщо суд задовольнить позов, вона сплатить понад 32 тисячі гривень (сума боргу з штрафними відсотками та судовими витратами)", - йдеться в повідомленні.

У "Київенерго" закликали киян вчасно сплачувати рахунки, не накопичувати борги.

"А коли це вже сталося, не відкладайте врегулювання боргу – звертайтеся до компанії та шукайте шляхи вирішення проблеми, не такі болючі як у цій ситуації", - підсумували у "Київенерго".

Комментарии