Поиск

Горе-матір зламала носа своєму маленькому сину

На Житомирщині поліція розслідує побиття жінкою свого 2-річного сина: жінка зламала дитині носа.

Під час перевірки обставин травмування дитини з’ясувалось, що до побиття причетна 32-річна матір. До будинку, де проживає родина, прийшла місцевий фельдшер та виявила стан дитини.

Медпрацівник відразу викликала «швидку» для госпіталізації малого, в якого на обличчі та на тілі були численні синці і забої. У подальшому у хлопчика діагностовано струс головного мозку, гематоми, закритий перелом кісток носа та синці.

У будинку проживають мати, вітчим та 4 дітей, віком 2, 6, 9 та 12 років. Поліцейські встановили, що сина все ж побила мати, коли повернулась додому втомлена після господарських робіт, а він вередував.

Нині дитина перебуває у лікарні, хлопчикові надається необхідна медична допомога. За вказаними подіями поліцейськими за погодженням з прокуратурою розпочато кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією, передбаченою ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання від штрафу до однорічних виправних робіт. Також поліцією порушено клопотання щодо розгляду питання доцільності перебування дитини в родині.

Як повідомляв Соцпортал, стоматолог зламала пацієнту щелепу під час видалення зубу.

Комментарии