Поиск

Горе-матір викинула немовля на узбіччя дороги

На Херсонщині немовля дивом вижило, після того, як мати викинула його на узбіччя. Дитину помітили селяни. За словами лікарів, малюку просто пощастило. Місцеві переконані, що малого врятував ангел-охоронець, бо народився він у велике церковне свято – Петра і Павла.

12 липня Світлана Дробітько зі села Раденське почула дитячий крик. На місце вона поверталася тричі, адже не могла знайти, звідки доносяться звуки. На допомогу покликала односельця.

Новонароджений хлопчик був загорнутий у поліетиленовий пакунок. У місці, де мати викинула дитину, часто їздять автівки і бігають безпритульні собаки.

Зараз малий у районній лікарні і його життю ніщо не загрожує. Медики пояснили, що немовля не загинуло тільки дивом.

Місцеві переконані, що врятували малого святі. Бо народився він у велике християнське свято – Петра і Павла. Немовля знайшли неподалік церкви, коли починалося богослужіння. Назвали знайду Павлом Петровичем, на честь святих.

Поліція шукає породіллю, яка викинула немовля при дорозі. Стаття, за якою відкрили провадження, передбачає до трьох років позбавлення волі. Втім, прецедентів з реальним ув’язненням породіллі Україна ще не знала.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві горе-матір покинула 4-річну дитину в хостелі.

Комментарии