Поиск

ФРН відмовиться від вугільної енергетики

Німеччина приєднається до альянсу країн, які виступають за відмову від використання вугілля для вироблення електроенергії (Powering Past Coal Alliance)

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомила в інтерв'ю виданням медіагрупи Funke міністр охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки ФРН Свенья Шульце, офіційну заяву про це вона зробить на саміті щодо захисту клімату в Нью-Йорку, що проходить 22 вересня.

"Відмова від використання вугілля - це один з ключових компонентів для глобального захисту клімату. Вироблення електроенергії, засноване на використанні вугілля, в самих різних частинах світу стає вже моделлю, що відслужила своє", - зазначила вона.

За словами Шульце, якщо така велика промислова країна, як Німеччина, відмовиться від вугілля та атомної енергії і поступово повністю переорієнтує систему енергопостачання на відновлювані джерела енергії, це стане "потужним сигналом" для інших регіонів світу.

Powering Past Coal Alliance являє собою групу з більш ніж 80 країн, міст, регіонів і організацій, що прагнуть прискорити відмову від традиційної або неконтрольованої вугільної енергетики.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии