Поиск

Експерт: Трамп збирається бути дуже проросійським президентом

Про тенденції у глобальній політиці Адміністрації Президента США Дональда Трампа можна буде говорити лише через деякий час. Таку думку висловив Аріель Коен, член Ради з міжнародних відносин (США) у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

-Представники Адміністрації Трампа не говорять одним голосом. Немає єдиної зв’язної політики,

– зазначив він.

Аріель Коен нагадав про проросійську риторику передвиборчої кампанії діючого Президента США і зв’язки представників його оточення з РФ, які вже стали предметом розслідування ФБР та комітетів Конгресу.

-Мені, як і багатьом моїм колегам, здається, що Трамп збирається бути дуже проросійським президентом», – сказав експерт. Він мотивував свою думку у тому числі й останніми подіями в Сирії. «Сьогодні вранці 60 крилатих ракет «томагавк» нанесли удар по Сирії. І росіян попередили, щоб вони відвели свої війська. При цьому вони не намагалися збити «тамагавки,

– пояснив експерт.

З іншого боку Аріель Коен нагадав заяви держекретаря Рекса Тіллерсона і речника Білого дому Шон Спайсер про те, що окупація Криму є незаконною і, що Росія повинна відновити територіальну цілісність України.

-Остерігайтеся того, що хочете. Росіяни хотіли Трампа, вони мають Трампа. Але подивимось, що буде,

– резюмував експерт.

Як повідомляв Соцпортал, Трамп нарешті визначився з курсом щодо України.

Комментарии