Поиск

Експерт: Досліджуючи моду, можна зрозуміти, що відбувається в країні

«Якщо досліджувати моду, відношення до моди, зокрема, форму одягу, можна взагалі зрозуміти, що відбувається в тій чи іншій країні світу, а також в світі загалом. Можна зрозуміти чим дихає та чи інша країна, як вона живе, як працюють люди і т.д. Мода це прекрасно і слава Богу, що світ розвивається в цьому напрямку», - таку думку під час10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», висловила Голова наглядової ради Фонду Терезія Яценюк.

-Мода сьогодні - це насправді норма, правило, міра, яка сформувалась внаслідок дуже бурхливих подій, якихось зіткнень, інтелектуальних ситуацій, якихось економічних подій. Це все мало суттєвий вплив на формування моди. Коли в суспільстві змінюються його когнітивні процеси, змінюються відношення людей одне до одного і в повітрі починає літати думка: «Навколо нас щось змінюється і треба створити щось нове». І цим новим є мода. Мода – це те нове, цікаве, що допоможе адаптуватись і знову відчути красу, незважаючи на ті події, що щось відбуваються в країні чи світі,

- додала Терезія Яценюк.

Говорячи про вибір присвятити останню сесію Форуму питанню моди, Терезія Яценюк зазначила, що її на це надихнула та внутрішня і зовнішня краса, яка детермінує кожну людину: краса в спілкуванні, в одязі, в погляді та коханні.

Як повідомляв Соцпортал, у Лондоні почалась мода на українські вишиванки.

Комментарии