Поиск

Експерт: Brexit є наслідком росту популізму в Європі

"Brexit є наслідком росту популізму в Європі. Популізм – це явище, яке завжди було з нами і завжди – сильно чи слабко - проявляло себе в тій чи іншій країні. В тій чи іншій формі воно завжди переслідувало країни заходу», – зазначив Надзвичайний та повноважний Посол Німеччини в Україні Ернст Рейчел у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Німецький дипломат також зазначив, що незважаючи активність популізму в Європі, відповідь ЄС на таке ірраціональне явище, як Brexit буде виключно раціональною і відповідальною.

-Популізм в Європі сьогодні досить активний. В ЄС на сьогодні є і популісти і жовта преса, і вони роблять свою роботу. Але ми повинні робити свою роботу, докладати максимум зусиль і підходити раціонально до вирішення тих питань і викликів, які сьогодні перед нами стоять. Наша відданість раціональності досить часто заводить нас в халепу, бо наші політики люблять вводити раціональні кроки і ірраціональному середовищі. Однак таке питання, як Brexit вимагає від нас лише раціонального підходу і ми дали собі обіцянку, що наші дії в даному питанні будуть максимально відповідальними і раціональними,

– зазначив Ернст Рейчел.

Як повідомляв Соцпортал, Україні заважає популізм та корупція.

Комментарии