ДТП у Харкові: Зайцева може уникнути максимальної відповідальності

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. ДТП у Харкові: Зайцева може уникнути максимальної відповідальності
09:09, 25.12.17
ТСН

Адвокат підозрюваної в резонансній ДТП в Харкові Олени Зайцевої заявила про пом'якшувальні обставини.

Про це повідомляє ТСН.

Йдеться про каяття її підзахисної і добровільні компенсації родинам загиблих та постраждалим. Якщо суд візьме це до уваги - вирок суду може бути поблажливішим, чого найбільше бояться родини загиблих.

Підозрювана у вбивстві перехожих у центрі Харкова Олена Зайцева проведе наступні два місці в ізоляторі.

Родичі тих, чиї життя розчавила автівка Зайцевої, повідомили, що каяття з’явилося одразу після того, як мати підозрюваної розіслала потерпілим по 50 тисяч гривень компенсації. Батьки загиблих повернули гроші після того, як чеки від благодійних внесків слідство почало докладати до матеріалів справи. Після щиросердного каяття, вони, за словами адвоката Зайцевої, можуть стати добровільним відшкодуванням збитків. Це вже одразу дві пом’якшувальні обставини, які можуть зменшити кількість років у вироку.

Утім, пом’якшувати чи не пом’якшувати вирок вирішить суд, коли завершиться слідство.

Адвокат Зайцевої Юлія Козир повідомила, що день перебування в СІЗО рахується, як день відбування покарання після вироку. Після того, як мине половина терміну, Олену можуть відпустити умовно-достроково.

Геннадій Дронов, другий водій-учасник кривавої ДТП у Харкові наразі залишається залишили у СІЗО. Він може розділити вину за смерті шістьох людей разом із Зайцевою. На відміну від Олени він не визнає провини і не погоджується із рішенням суду - тримання під вартою. Апеляцію цього тижня він програв і тепер має сидіти у СІЗО. Поява ще одного винного може означати зменшення вини Зайцевої.

За дивним збігом обставин, цього тижня Lexus чоловіка судді Світлани Муратової Станіслава підпалили. Правоохоронці вважають це "умисним підпалом". Станіслав Муратов працює прокурором обласної прокуратури. Сама суддя припускає, підпал може бути пов'язаний із їхньою роботою.

Як повідомляв Соцпортал, ДТП у Харкові: Зайцева відмовилася коментувати вердикт суду.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости