Поиск

Дівчина-поліцейська після тренінгу з самооборони може отримати інвалідність

13 квітня в Київському училищі перепідготовки працівників поліції під час тренінгу з самооборони 26-річна співробітниця на ім'я Ліда отримала важку травму.

Як повідомляє Соцпортал з посиланням на власне джерело, захід проводився координаторами проектів ОБСЄ в Україні АЙСІТАП.

В ході тренінгу тендітну дівчину змусили звільнитись від вдвічі більшого "нападника". Із завданням вона впоралась, однак отримала перелом тазостегнового суглобу в трьох місцях.

За даними джерела, в поліцейському шпиталі не зробили вчасно повного обстеження і рентген, що призвело до розкрошення кістки. Це загрожує повною інвалідністю, оскільки пошкоджена нога може стати коротшою.

"І лікарі звинуватили дівчинку, що вона використала неправильний прийом звільнення і сама винна. Але вони ж не були присутні при травмі, звідки такі медзаключення? Знову вигороджуємо погони? Службове розслідування проводиться, але хочуть залишитися в стороні. До того ж департамент поліції не допоміг матері цієї дівчини, яка приїхала з околиці Маріуполя, залишитися біля дочки", - зазначає джерело.

Операцію було проведено 19 квітня. Наразі від коліна і до стегна у дівчини стоїть пластина з 14 штифтами, які через рік треба буде виймати. Поліцейську обіцяли не звільняти, а перевести на сидячу роботу, а також оплатити їй лікування.

Як повідомляв Соцпортал, у електричці покинули новонароджену дівчинку, поліція розшукує горе-матір.

Комментарии