Поиск

Деякі вчені сумніваються у можливій колонізації Марсу

Сумніві деяких вчених у можливій колонізації Марсу ґрунтуються на відсутності у цієї планети магнітосфери, а також у надто складних умовах на її поверхні.

Деякі вчені сумніваються у можливій колонізації Марсу

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Дослідники постійно сперечаються на цю тему, намагаючись придумати способи вирішення наявних на планеті проблем. Мова йде про відсутність захисної магнітосфери, більш низької гравітації поверхні і тонкої атмосфери вуглекислого газу. Остання не дозволяє здійснити безпечну посадку важких вантажів на поверхню. За наявними даними, з усіх місій на Марс тільки 53% виявилися успішними.

Фахівці розповіли, що коли космічний апарат входить в атмосферу Червоної планети, його швидкість досягає 10 000 км/год. Перед приземленням кораблю необхідно терміново скинути цю швидкість. Марсоходи комічного агентства NASA не могли нормально функціонувати за складних умов на планеті.

У планах учених – використання більшої кількості двигунів в кораблях, які можуть істотно збільшити ймовірність успішної посадки на Марс. Так, корабель SpaceX буде застосовувати функцію пропульсивної посадки, що дозволить посадити близько 100 тонн.

Нагадаємо:

Комментарии