Поиск

83% українців вважають себе патріотами - опитування

Патріотами своєї країни вважають себе 83% українців, 10% висловили протилежні міркування, ще 7% не змогли дати відповіді на це питання.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" у серпні 2017 року.

Відзначається, що в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року загальна кількість патріотично налаштованих громадян майже не змінилося.

"У всіх макрорегіонах України кількість тих, хто вважає себе патріотом України, перевищує 75%: на заході таких 88%, в центрі - 84%, на сході - 83%, на півдні - 77%. У той же час в південних областях 18 % опитаних заявили, що не можуть говорити про себе як про патріотів своєї країни. на сході таких респондентів - 11%, в центрі - 8%, на заході - 5%. Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто вважає себе патріотом ", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що 76% опитаних заявили, що якщо сьогодні стояв би вибір, вони б підтримали проголошення Незалежності України. Відзначається, що показник не змінився з 2014 року (в 2013 році таких опитаних був 61%).

"Найбільше тих, хто підтримує проголошення Незалежності України, на заході (93%). У центрі таких опитаних 76%, на півдні - 66%, на сході - 64%. У той же час в останніх двох макрорегіонах кількість тих, хто має протилежну думку, становить 21% -22%. чим молодші респонденти і чим вище рівень їх освіти, тим рівень підтримки проголошення Незалежності України серед них вище ", - відзначають в соціологічній групі" Рейтинг".

Відзначається, що особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face) проходило 2-13 серпня, було опитано 2 тис. респондентів.

Як повідомляв Соцпортал, Кабмін планує підвищити зарплати вчителів на 25%

Комментарии