Українська біатлоністка стала призеркою Кубку IBU

3. Жизнь
  4. Українська біатлоністка стала призеркою Кубку IBU
10:45, 21.12.19
УНН

В австрійському Обертілліасі дві українки влаштували суперництво за нагороди в рамках етапу Кубку IBU з біатлону

Про це повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Два перших місця у фінішному протоколі зайняли шведські біатлоністки Джоанна Скоттхайм і Анна Магнуссон.

У боротьбі за "бронзу" зійшлися Анастасія Меркушина та Юлія Журавок, яка поступилася Анастасії 0,1 с. Причому призерка Меркушина пройшла дистанцію з одним промахом, а Журавок без.

У двадцятці найсильніших спринт закінчила і Ольга Абрамова, хоча з одним промахом від української спортсменки можна було очікувати більшого, ніж 16-е місце. Але спортсменку підвела скорострільність: на рубежі, наприклад, тієї ж Меркушиною Абрамова програла 32 секунди.

Також з кубковими очками другу гонку поспіль закінчує Анна Кривонос. Ще дві спортсменки команди фінішували за межами залікової зони. Надія Бєлкіна і Катерина Бех були менш акуратні на вогневих рубежах, що не дозволило розраховувати на кубкові очки. Надя з трьома колами штрафу стала 43-ю, Катерина з трьома промахами - 45-та.

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.