У Польщі влаштують ​діджитал-майстерню для людей з порушеннями слуху

Підлітків віком від 16 до 18 років з порушеннями слуху, а також молодь, що цікавиться темою інклюзії запрошують приєднатись до польсько-українського проекту «Крок вперед».

- Якщо ти хочеш розвиватись, знаходити можливості, замість зводити бар’єри, своїм прикладом надихати інших — саме час зробити впевнений крок. Заповни анкету і вирушай з 3 по 11 жовтня до Польського містечка Огродзінец. Знайомся з однолітками! Досліджуй медіатехнології! Ставши частиною міжнародної команди, створюй унікальні меседжі, які почує суспільство! - зауважують організатори.

Поїздку влаштовує Молодіжна організація “СТАН” спільно з Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłow (Польща) та Мелітопольською гімназією №19. Організатор(к)и проекту прагнуть з допомогою мультимедійного навчання згуртувати підлітків, які мають порушення слуху з їхніми ровесниками і ровесницями.

Вього лиш за тиждень учасники та учасниці проекту навчаться використовувати медійні технології так, щоб завдяки ним долати бар’єри в спілкуванні. Поглянувши на цей світ через об’єктив камери, ти побачиш і зрозумієш, що деякі меседжі є цінними незалежно від того, як вони висловлені: вербально або невербально.

Тут на тебе чекають:

  • досвід роботи в міжнародній українсько-польській команді;
  • інтерактивні заняття в групах;
  • серія майстерень, дискусій, презентацій;
  • організація і проведення опитувань на вулицях Польщі;
  • створення репортажів;
  • підготовка прес-конференції
  • і ще багато всього

Усі події та матеріали в межах проекту готуватимуть самі підлітки, за потреби звертаючись до наставників/наставниць і фахівців/фахівчинь.

Понад тиждень молодь з України і Польщі житиме в Огородзінці — місті з тисячолітньою історією. І, звичайно, матиме нагоду побачити туристичні принади цього краю.

Щоб взяти участь у майстерні “Крок вперед!” заповніть анкету за посиланням (https://goo.gl/7k8JUn) до 10 вересня включно. Про результати відбору організатор(к)и сповістять не пізніше 12 вересня.

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано підліткам з порушеннями слуху, волонтер(к)ам і активіст(к)ам, які працюють у напрямі інклюзії.

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова. Витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України учасники та учасниці здійснюють власним коштом. Люди з інвалідністю також мають право просити про часткове повернення витрат та зменшення суми організаційного внеску. На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Нагадуємо, освітньо-інтеграційну подорож влаштовує Молодіжна організація “СТАН” у співпраці з Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłow (Польща) та Мелітопольською гімназією №19.

Із 2014 року “СТАН” влаштовує освітньо-інтеграційні подорожі в Польщу задля створення нової діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних та соціальних категорій. А також, залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку. Чимало з учасни(ків/ць) попередніх поїздок надалі стали активніше брати участь в молодіжних обмінах, пройшли стажування й розпочали співпрацю з Молодіжною організацією “СТАН”, знайшли себе у волонтерстві та громадському активізмі.

Нагадуємо, візити є продовженням довготривалого проекту “Democracy Defenders”, який реалізує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Нагадаємо, завтра столичне метро змінить режим роботи.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киве треснул мост, который торжественно открыл Кличко

На пешеходном мосте, который вчера торжественно открыл мэр Киева Виталий Кличко треснуло стекло на одной из обзорных площадок....

Загрузка...

Це може бути цікавим

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые рассказали, когда человек наиболее одинок

По мнению ученых, в жизни каждого человека есть три периода, когда он наиболее чувствительно ощущает собственное одиночество....

Загрузка...
Загрузка...