Вчені знайшли предків сучасних змій

Решткам, знайденим у шматочках бурштину, на думку дослідників, більше 99 мільйонів років.

Група дослідників з Китаю, Канади, США та Австралії виявила два шматочки бурштину, в одному з яких містяться рештки невеликої змії віком близько 99 млн років. Подібне відкриття, на думку експертів, зроблено вперше в світі. Обидва шматочка бурштину були знайдені в 2016 році в долині Хуконг на території штату Качин на півночі М'янми. Змійка, яка зберіглася в одному з них, належить до раніше невідомого виду, - повідомляє УНН з посиланням на Сіньхуа.

На реконструкцію тривимірної анатомічної структури скелета змійки за допомогою мікрокомп'ютерної томографії вченим знадобилося близько року.

В одному з двох шматочків бурштину знайшли частину скелета маленької змії довжиною 4,75 см. Але так як деякі кістки відсутні, то ми можемо припустити, що її загальна довжина повинна досягати приблизно 9,5 см, - заявив Сін Ліда, доцент з китайського геологічного університету в Пекіні.

В іншому шматочку бурштину міститься фрагмент зміїної шкіри з круглими візерунками. Дослідники вважають, що вона належала лісовому хижакові розміром приблизно 60-70 см.

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо чому припинили колонізацію Місяця.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Патрульний увімкнув режим "Джекі Чана" і відбився від хулігана

У Дніпрі працівник патрульної служби, котрий відпочивав на вихідних зумів відбитися від хулігана і допоміг затримати його....

Це може бути цікавим

У Києві жінка-прокурор відбилася від грабіжника

У Києві чоловік накинувся на жінку та намагався відібрати у неї сумочку....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В столице дикий кот забежал в магазин и разгромил его

В Киеве в магазин бытовой посуды забежал кот с улицы....

Загрузка...