Поиск

Журналіст розповів про серйозні проблеми Путіна з Чечнею і Кадировим

Журналіст і телеведучий Матвій Ганапольський вважає, що президент РФ Володимир Путін потрапив у безвихідну ситуацію в Чечні, а також відстає від часу.

Про це повідомляє "Гордон".

-Є Чечня, все ось це ось... Є в російській політиці багато речей, які не дозволяють йому просто встати і піти. Хоча б задати питання: що робити з Чечнею? Відпускати не можна. Не тримати за горло (главу Чечні Рамзана) Кадирова не можна. Не завалювати їх грошима не можна. "Ти цього хотів, Жорж Данден". Це породження його політики, - сказав Ганапольський.

Журналіст зазначає, що Путін вже не встигає за сучасними процесами.

-Росію, як мені здається, чекають великі несподіванки, пов'язані з підростанням нового покоління. Відразу хочу сказати про це покоління: це будуть не українці і не європейці, це будуть росіяни. Але інтернет робить свою чорну справу, - продовжив Ганапольський.
-Путін не доганяє, він вже відстав від часу. Це об'єктивний процес. Він колись, з 2000-го по 2004 роки, був хорошим президентом. Потім він придумав, що Захід його не цінує. Покотився-покотилося, і прийшло до того , що зараз. Володимир Володимирович - сам творець свого нещастя. Я не збираюся радити йому, як чинити, і аналізувати його дивні вчинки. Він - злочинець. на його совісті збитий літак, на його совісті Крим, на його совісті Донбас, - зазначив журналіст.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі пояснив, чому Путін боїться Кучму.