Поиск

Заступник Генсека НАТО розповіла про відносини з Україною

​«Те що Україна робить для НАТО є дуже важливим. Україна залишається одним з найстабільніших і найнадійніших партнерів НАТО. Попри конфлікт на Донбасі, сьогодні Україна представлена у всіх операціях НАТО», – зазначила Заступник Генерального Секретаря НАТО Роуз Геттемюллер у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Також Роуз Геттемюллер наголосила на тому, що НАТО і Україна постійно оновлюють і розширюють програму співпраці. «Ми постійно оновлюємо нашу програму партнерства, обговорюємо спільні цілі. Одним з прикладів цьому є – співпраця в питанні лікування поранених українських військовослужбовців. Також ми думаємо не тільки над тим як надавати їм медичну допомогу безпосередньо на полі бою. Але й як над їх реабілітацією і поверненням до нормального життя. Також ми активізуємо зусилля над допомогою в психологічній реабілітації українських військовослужбовців. Крім того, ми допомагаємо медичній службі української армії шляхом підготовки українських медиків», – зазначила Заступник Генерального Секретаря НАТО.

«Так НАТО – це переважно оборонний Альянс і він може допомогти Україні в проведенні насамперед оборонних реформ. Але ми хочемо, щоб суспільство в Україні знало, що ми займаємось набагато ширшою співпрацею з Україною і не лише у військовій сфері», – додала Роуз Геттемюллер.

Комментарии