Поиск

Відвідуючи дельфінарії, люди порушують закон, - екологи

Чому, відвідуючи дельфінарії, Ви стаєте співучасниками жорсткого поводження з тваринами, - розповіли журналістам еко-активісти з ЕПЛ

Умови утримання тварин в неволі повинні відповідати біологічним, видовим та індивідуальним особливостям тварин. Такі умови повинні задовольняти природні потреби тварин в їжі, воді, сні, рухах, контактах із собі подібними, у природній активності тощо. Утримання тварин без забезпечення таких умов забороняється[1] та є жорстоким поводженням з тваринами[2].

На волі дельфіни пропливають 100-160 км за день та пірнають на глибину до 200 метрів[3], розвивають швидкість 35 км/год[4] і більше. Дельфіни живуть групами та мають міцну соціальну структуру[5]. Ці морські ссавці харчуються рибою, молюсками та ракоподібними і є активними мисливцями[6].

Жоден з українських дельфінаріїв не може забезпечити умови утримання дельфінів та інших морських ссавців, які б максимально були наближені до природніх умов. У дельфінаріях тварин утримують у штучно підсоленій воді, дельфіни обмежені у виборі їжі та контакті з іншими видами тварин, вони обмежені у рухах, а їхня соціальна структура – порушена. Окрім того, тварин понаднормово використовують у шоу-виставах, утримують у затісних басейнах. Усі ці фактори призводять до страждань та впливають на скорочення тривалості життя дельфінів[7].

Утримання дельфінів в неволі – це яскравий приклад жорстокого поводження з тваринами.

- Відвідуючи дельфінарії Ви фінансуєте утримання тварин в неволі без належних умов та стаєте співучасниками жорстокого поводження з тваринами. Ціною розваги людей є страждання та зменшення кількості дельфінів, які ітак є рідкісними видами[8]. - Йдеться у повідомленні активістів.

Нагадаємо, у Чернігові під час сутички з молодиками поліцейський убив чоловіка.

Комментарии