Поиск

Відсьогодні на українські дороги повертаються ДАІ

Серія смертельних аварій на дорогах України змусила чиновників ввести тотальний контроль перевізників і повернути швидкісний контроль на дорогах.

Рішення про повернення контролю швидкості прийнято на міжвідомчій оперативній нараді представників Мінінфраструктури, Національної поліції і Укртрансбезпеки, пише Gazeta.ua.

- Лише за один день сталося кілька трагічних ДТП за участю маршруток і вантажного транспорту в Миколаївській, Хмельницькій та Житомирській областях, загинули 18 людей, ще 20 були поранені, - передає видання.

У перший час контроль буде здійснюватися в ручному режимі, за допомогою звичайних радарів. З 1 січня 2018 року розпочали діяти нові обмеження швидкості: швидкість руху автотранспорту в населених пунктах не повинна перевищувати 50 км / год.

Згідно з правилами дорожнього руху, перевищувати обмеження по швидкості можуть водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. При відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.

Соцпортал інформував, у ДТП загинув пасажир мотоцикла.

Комментарии