Поиск

Відключення гарячої води в Києві можна було б уникнути

Те, що сталося сьогодні із системою забезпечення киян гарячою водою, має завуальовані причини з невтішними наслідками.

В цьому переконаний депутат Київради від ВО Батьківщина Володимир Бондаренко.

- Для киян це різке зниження рівня комфортності проживання - величезна частина міста залишилася без гарячої води і вимушена користуватися електричною енергією для її підігріву, - впевнений він.

Електроенергію в Києві, як відомо, виробляє та ж структура Київенерго, яка підпорядкована Ахметову.

- Тому олігарх втрати не поніс. Понесли подвійну втрату_кияни. Тому що вимушені платити значно більші гроші. Адже підігрів води у великих водонагрівних приладах обходиться дорожче, ніж її підготовка в системі великих ТЕЦ, - відзначив він.

Київгаз, як відомо, тривалий період контролюється представниками Опоблоку, а тому на таке рішення, очевидно, є добра воля "хазяїна". Крім того, тому що Київенерго підконтрольне Ахметову, зрозуміло, що він також має хазяїна і не від нього все залежить.

- Ситуація з відключенням гарячої води - це дуже велика небезпека для виходу з ладу цілих мереж електропостачання, які не передбачають використання бойлерів та інших водонагрівних приладів у такій кількості, якими люди повинні користуватися. - зауважив він.

Депутат переконаний, що "ця історія свідчить ще й про те, що центральна влада хоче зробити залежним мера Києва Віталія Кличка, який прямо звертався до Президента, Уряду з проханням зробити «взаємозалік»".

- Адже борги Києва за спожитий газ приблизно дорівнюють боргам держави перед киянами і могли би бути взаємоскасовані. Але для влади країни важливо, щоб Віталій Володимирович відчував, що є в домі хазяїн, якого треба буде підтримувати на майбутніх президентських виборах. Так це робиться й з іншими мерами, - зауважив він.

Комментарии