Ватажка "ДНР" Захарченка відсторонять вже влітку - Тимчук

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Ватажка "ДНР" Захарченка відсторонять вже влітку - Тимчук
09:08, 24.02.17
Дмитро Тимчук

Координатор "Інформаційного спротиву", нардеп Дмитро Тимчук повідомив, що серед бойовиків поширюються чутки, що одіозного ватажка терористів так званої "ДНР" Олександра Захарченка можливо відсторонять вже влітку 2017 року.

- У середовищі «управлінців» «ДНР» поширюється інформація про можливе усунення на початку літа цього року А.Захарченко з посади глави «ДНР», - пише він.

Він зазначає, що причини цих чуток наразі невідомі. Водночас вже відома кандидатура, яку розглядає РФ.

- При цьому, згідно з тими ж чутками, нібито російськими кураторами на посаду глави «ДНР» розглядається кандидатура А.Бобкова - народного депутата України VII скликання (Партія регіонів), кол. директора Горлівського коксохімічного заводу; в 2015-2016 рр. проходив «службу» в «1-м АК ДНР» на командних посадах, - повідомляє він.

Також Тимчук розповів про появу знімальних груп російського ТБ, які прибули з завданням пропагандистського висвітлення «патріотичного підйому» в середовищі місцевого населення «ДНР» після визнання Росією «документів» «ЛДНР». З АП РФ керівництву «ДНР» надійшла вказівка всіляко сприяти роботі даних російських журналістів.

Як повідомляв Соцпортал,міжнародний престиж Росії в черговий раз впав.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне