Поиск

В Україні збирають гроші на унікальну талант-платформу

20 червня 2017, у вівторок, відбувся старт кампанії на Спільнокошті українського стартапу World At Competition. Упродовж 30 днів команда збиратиме кошти на розробку безкоштовного україно- та англійськомовного сайту світових програм обміну та інших можливостей.

World At Competition (WAC) або Вак — це талант-платформа, унікальна для українського простору. З її допомогою користувачі від юного до старшого віку автоматично отримуватимуть інформацію про безкоштовні можливості освіти й подорожей, професійного розвитку чи наукової діяльності. До цього списку входять гранти, програми обміну, стипендії, стажування, академічний туризм та інші. А організації, які пропонують такі можливості, зможуть безкоштовно їх розміщувати на платформі. Тільки ті можливості, які співпадають із цільовою аудиторією, з’являтимуться у профілі користувача автоматично. Отож, усе, що потрібно буде користувачеві, це зареєструватися.

Представники різних організацій допомогли команді із подарунками для доброчинців. Вони погодилися надати експертні консультації на тему можливостей. Серед них — Українська Академія Лідерства (УАЛ), Американські Ради з міжнародної освіти та випускники програм United World Colleges (UWC), Fulbright, Erasmus+, FLEX. Сама ідея стартапу перевірена часом та іншими програмами. У 2014, засновник Вака Денис Андрущенко презентував концепт у Страсбурзі, в Європейському Парламенті, де посів 4 місце серед 10 фіналістів. У 2015 український стартап прийняли до бізнес інкубатора StartUp Lisboa, а восени того ж року команда пройшла тренінгове навчання від українського інкубатора GrowthUp.

У 2016 стартап довелося закрити через брак інвестицій. Проте відсутність подібного концепту в Україні, а також тренди у цій сфері за кордоном (шведський Sqore залучив інвестицій більше, ніж на 3,5 мільйони євро) надихнули оновлений склад стартапа звернутися до спільноти української краудфандингової платформи Спільнокошт на сайті Велика Ідея.

Комментарии