Поиск

В Україні оцінили ймовірність повалення ватажка ДНР Захарченка

Військовий оглядач, головний редактор сайту "Інформаційний опір" Юрій Карін вважає, що сценарій повалення ватажка так званої Донецької народної республіки ("ДНР") Олександра Захарченка цілком імовірний.

За словами Каріна, історії відомі, напевно, поодинокі випадки, коли зрадники доживали до щасливої та ситої старості.

-Що стосується фігурантів російської агресії на Донбасі, то маємо вже достатній кейс підтверджень того, що від карми не втечеш навіть на території держави, якою був завербований. Орли з Луб'янки і фанати "Новоросії" ліквідували "Бетмена"-Бєднова, "Привида"- Мозгового, "Соплю" -Дрьомова, "Гіві"-Толстих і безліч безвісних польових "командирів" колабораційних формувань з кличками замість прізвищ. На території Росії в утиль за непотрібністю були відправлені Жилін з Болотовим, - зазначив він.

Оглядач підкреслив, що така ж доля чекає і ватажків "ДНР", "ЛНР".

-Путіну не потрібні ідейні ідіоти, які ратують за приєднання до Росії, і цінні свідки для Гааги. Така ж доля уготована маріонеткам Плотницькому і Захарченку, неабияким злодійкуватим виконавцям наказів окупанта. Поки Кремль звивається вужем в Мінському форматі, у них є імунітет. Плюс у Захарченка є кумівство з ідеологом кровопролиття на Донбасі громадянином Сурковим, - уточнив Карін.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі пояснив, чому Путін боїться Кучму.

Комментарии