Поиск

В оточенні Путіна є два варіанти по Донбасу

Більшість представників російської політичної верхівки хотіли б налагодити відносини з Заходом і готові були б заради цього погодитися на виведення російських військ з Донбасу, але в оточенні президента РФ Володимира Путіна є і ті, хто не готовий на таку поступку.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський.

-При сьогоднішньому настрої Заходу жодних шансів для розширення своєї агресії у Путіна немає. На порядку денному стоїть питання про його відступ. І дуже серйозні процеси ведуться всередині російської політичної верхівки. Більшість налаштовані на те, щоб якось налагодити відносини з Заходом, - зазначив він.

Політолог нагадав, що розміри активів, які російська верхівка тримає в США, за оцінкою американського Національного бюро економічних розслідувань, складають один трильйон доларів.

-Ось зараз вони і думають в Москві, як одночасно зберегти один трильйон крадених грошей, Донбас з Кримом і владу. Це серйозна і в принципі нерозв'язна задача для Кремля - від чогось доведеться відмовлятися, - підкреслив Піонтковський.

На його думку, багато хто в Кремлі згодний на виведення російських військ з Донбасу за умови, що Захід закриє очі на Крим. При цьому позиція Заходу однозначна - він заявляє, що ніколи не визнає анексію Криму.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі пояснив, чому Путін боїться Кучму.

Комментарии