В Києві сталося жахливе потрійне вбивство з відрубуванням голови

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. В Києві сталося жахливе потрійне вбивство з відрубуванням голови
03:30, 23.12.17
Національна поліція

У Києві чоловік скоїв три вбивства за допомогою сокири, помстившись за пограбування своєї квартири.

Про це повідомив сайт Національної поліції.

Перше тіло було виявлено на вулиці Маслівка в Дарницькому районі Києва. Чоловіка було убито ударами сокири по голові. Друге тіло виявили на вулиці Садовій. У цього чоловіка була відрубана голова. А на наступний день в квартирі на вулиці Санаторній поліція виявила мертвою 63-річну матір-інваліда убитого з множинними колото-різаними ранами.

Після місяця розслідування, поліції вдалося встановити особу підозрюваного.

-Це - житель Дарницького району, раніше судимий за розбійний напад і вбивство, звільнився з місць позбавлення волі в березні 2017 року, - написали в поліціію
-Повернувшись додому після звільнення, киянин дізнався, що 34-річний місцевий житель, із яким він був знайомий, обікрав квартиру його матері. У неділю зловмисник зустрівся із ним на Осокорках біля озера, вбив його та відтяв голову сокирою. Потім за допомогою його мобільного телефону потерпілого домовився про зустріч на березі річки зі спільником квартирника і вбив його. Після цього зловмисник навідався до матері 34-річного киянина, оскільки жінка бачила його, коли він заходив у гості, - закінчили там.

Як повідомляв Соцпортал, поліція розслідує жахливе вбивство зі зґвалтуванням літньої жінки.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне