Поиск

В Європі Трампа вважають більшою загрозою для ЄС, ніж Путіна, - євродепутат

«В Європі Трампа вважають більшою загрозою для ЄС, ніж Путіна», – про це під час 10-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», заявила депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс.

«Ще донедавна, багато хто в Європі не вбачав у Путіні загрозу для ЄС, як тепер її вбачають у Трампі. Останнього, взагалі вважають більшою загрозою для ЄС, ніж Путіна. Це є результатом тієї ситуації, яка склалась у американсько-європейських відносинах після того, як Трамп прийшов до влади», – зазначила Ребекка Хармс.

Поряд з цим вона відмітила, що сьогодні ЄС залишається союзом, який заснований на добровільному бажанні всіх його учасників, між якими є певні угоди і контракти. І якщо, інші країни захочуть прийняти таке рішення, як Великобританія і вийти, то вони мають на це право.

В той же час, вона відмітила, що після Brexit багато хто в ЄС зрозумів, що таке спільна Європа. І на сьогодні багато в кого в ЄС є розуміння того. що ЄС це процвітання і безпека і що потрібно робити для того, щоб їх посилювати.

Комментарии