Поиск

Українського делегата обрано віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи

Члена української делегації Олександра Мережка обрано віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат України,заступник члена Постійної делегації Верховної Ради України в засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи Євгенія Кравчук.

- Члена української делегації Олександра Мережка обрано віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи!

Раніше члени постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи, які раніше не працювали в Палаці Європи, пройшли тренінг.

Про це повідомила голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат від фракції “Слуга народу” Єлизавета Ясько у Facebook.

Вона також повідомила, що члени української делегації звірили годинники з колегами з Балтік+. Депутат запевнила, що вони залишаються однодумцями й координуватимуть зусилля.

За її словами, члени делегації Верховної Ради ухвалили рішення увійти до політичних груп. Так, до групи Європейської народної партії увійшли члени делегації Єлизавета Ясько, Леся Василенко, Леся Забуранна, Дмитро Лубінець, Марія Мезенцева, Сергій Соболєв та заступники членів делегації Лариса Білозір, Сергій Власенко, Юрій Камельчук, Рустем Умєров.

До групи соціалістів, демократів та зелених ухвалили рішення увійти члени делегації Юлія Льовочкіна та Олександр Мережко, а також заступники членів делегації Олег Волошин, В'ячеслав Медяник, Олександр Скічко.

Групу європейських консерваторів поповнили члени делегації Олексій Гончаренко та Сергій Кальченко, а також заступники членів делегації Дмитро Наталуха й Олена Хоменко.

Українського делегата обрано віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи

Довідка:

Олександр Мережко — український правознавець, доктор юридичних наук, професор. Завідувач кафедри права Київського лінгвістичного університету. Нещодавно він став головою комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии