Поиск

Українські виробники не можуть налагодити постачання крохмалю на зовнішні ринки

Це пов’язано із тим, що ціни на цей продукт в Україні вищі, ніж на експортному ринку. До того ж, якість вітчизняного крохмалю залишається невисокою , і він не витримує конкуренції.

За оцінками Української асоціації виробників картоплі, сукупно українські заводи виробляють 10 тис. Тонн крохмалю на рік. Цього недостатньо навіть для внутрішнього ринку. Щоб перекрити потребу, нам самим доводиться закуповувати продукт в Румунії та Білорусі.

Однак, спроби продати крохмаль на зовнішній ринок були. Зокрема, компанія «Вимал» намагалася зайти зі своїм товаром на ринок ЄС в рамках виділеної Україні квоти на безмитний експорт. В результаті в компанії побачили, що картопляний крохмаль не витримує конкуренції з європейським, переважно польським і балтійським. У нього і якість звичайно була вища, і ціна нижча, - повідомляють Діалоги.

В 2017-18 маркетинговому році експорту картопляного крохмалю України практично не здійснювалося. Підтримати крохмальний сегмент могли б державні дотації на обладнання і техніку – на рівні хоча б 30%. А також – програма закупівлі крахмаловмісних сортів картоплі за прийнятними цінами. Зараз же на виробництво крохмалю в Україні йде 5-6% картоплі. Для порівняння, в Німеччині цей показник становить 44%.

Як повідомляв Соцпортал, в Україні стали вирощувати більше грецьких горіхів.

Комментарии